Siųsti užklausą

Apie mus


 •         UAB „Simatika” įkurta 2006 metais, jau daugiau kaip dešimtmetį sėkmingai teikia profesionalius inžinerinius sprendimus ir paslaugas ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėms rinkoms. Kompanijos veiklos kryptys – pramonės įrenginių automatizavimas, pastatų inžinerinės sistemos ir technologijos, projektavimo, diegimo, priežiūros bei techninės priežiūros paslaugos.

          Nuo savo veiklos pradžios UAB „Simatika” jau yra įgyvendinusi daugiau kaip 300 įvairios apimties ir sudėtingumo projektų, pramonės įrenginių automatizavimo, pastatų valdymo sistemų srityse.

          UAB „Simatika” ilgametė darbuotojų patirtis ir nuolatinis noras tobulėti leidžia klientams pasiūlyti tinkamus sprendimus visuose projektuose, kuriuose dalyvaujame.

          Bendrovės inžinieriai nuolat tobulina profesines žinias ir gali pasiūlyti aukščiausios kompetencijos sprendimus ir paslaugas. Kiekvieno specialisto maksimalus individualus indėlis ir darnus komandinis darbas užtikrina teikiamus aukščiausios kokybės standartus. Per sukauptą ilgametę patirtį savo klientams galime užtikrinti, kad mums neįveikiamų užduočių nėra.
          
          Galime pasidžiaugti, kad ilgametę įmonės patirtį ir mūsų vykdomus įsipareigojimus įvertina ne tik klientai, bet ir „Creditinfo“ bei „Verslo žinios“. Šių kompanijų įsteigti apdovanojimai Stipriausi Lietuvoje  ir 2016 metų Gazelė  patvirtina, kad esame vieni iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.


 •     UAB „Simatika" diegia profesionalius inžinerinius sprendimus ir sėkmingai įgyvendino ne mažai projektų Lietuvos bei užsienio šalių užsakovams.

     Bendrovės inžinierių sukaupta ilgametė patirtis leidžia klientams pasiūlyti optimalius sprendimus visuose projekto etapuose - nuo projektavimo, gamybos, montavimo iki eksploatacijos.

     Apdirbamosios pramonės objektuose yra diegiamos pažangiausios technologijos, kurias bendrovės inžinieriai apjungia ir pritaiko pagal individualius užsakovo poreikius. Sudarytos tinkamos sąlygos produktų apdirbimui, laikymui ar rūšiavimui ženkliai mažina praradimus, energetinius išteklius bei didina užsakovo veiklos pelningumo rodiklius.

     Skirtingi verslo paskirties pastatų poreikiai yra ganėtinai specializuoti ir siekiant automatizuoti pastatų inžinierinių tinklų valdymą Simatika specialistų priimami sprendimai bei įgyvendinamos idėjos leidžia lanksčiai, efektyviai ir ekonomiškai eksploatuoti šiuolaikinius pastatus.

     Pastatuose diegiamos vieningos valdymo sistemos, kuriuose atskiri inžinieriniai tinklai, tokie kaip vėdinimas, oro kondicionavimas, apšvietimas, šildymas, apsauga, įeigos kontrolė, perimetro apsauga, gaisro signalizacija bei vaizdo stebėjimas. Visa tai, apjungiama į vieną lengvai valdomą sistemą.

     Bendrovė projektuoja, gamina, diegia geležinkelių eismo valdymo signalizacijos įrenginių maitinimo sistemas. Tarptautiniuose geležinkelio modernizavimo projektuose bendrovės techninės priežiūros vadovai teikia techninės priežiūros paslaugas.

     UAB "Simatika" siūlo ir diegia platų inžinerinių sprendimų ir paslaugų spektrą (žiūrėti video).