Siųsti užklausą

Apie mus


  • UAB „Simatika” įkurta 2006 metais, jau daugiau kaip dešimtmetį sėkmingai teikia profesionalius inžinerinius sprendimus ir paslaugas ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėms rinkoms. Kompanijos veiklos kryptys – pramonės įrenginių automatizavimas, pastatų inžinerinės sistemos ir technologijos, projektavimo, diegimo, priežiūros bei techninės priežiūros paslaugos.
    Nuo savo veiklos pradžios UAB „Simatika” jau yra įgyvendinusi daugiau kaip 300 įvairios apimties ir sudėtingumo projektų, pramonės įrenginių automatizavimo, pastatų valdymo sistemų srityse.
    UAB „Simatika” ilgametė darbuotojų patirtis ir nuolatinis noras tobulėti leidžia klientams pasiūlyti tinkamus sprendimus visuose projektuose, kuriuose dalyvaujame.
    Kompanijos inžinieriai nuolat tobulina profesines žinias ir gali pasiūlyti aukščiausios kompetencijos sprendimus ir paslaugas. Kiekvieno specialisto maksimalus individualus indėlis ir darnus komandinis darbas užtikrina teikiamus aukščiausios kokybės standartus. Per sukauptą ilgametę patirtį savo klientams galime užtikrinti, kad mums neįveikiamų užduočių nėra.
    Galime pasidžiaugti, kad ilgametę įmonės patirtį ir mūsų vykdomus įsipareigojimus įvertina ne tik klientai, bet ir „Creditinfo“ bei „Verslo žinios“. Šių kompanijų įsteigti apdovanojimai Stipriausi Lietuvoje 2016 ir Metų gazelė 2016 įrodo, kad esame vieni iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.